Facebook pixel

Головна » Хенгери

Хенгери

Хенгери
Хенгери

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

Виготовлення та друк хернгерів з доставкою усією Україною

Професійний друк фірмових хенгерів - один з напрямків діяльності нашої друкарні повного циклу. Хенгери - це інформаційні таблички (флаєра), надруковані на щільному крейдованому папері, картоні. Кріплення, підвішування даного POS-матеріалу на ручки дверей, автомобілів, а також на горлечко пляшки виконується за рахунок наявності на хенгері круглого отвору або загнутого гачка. Поширене застосування хенгерів в рекламних цілях, а також для інформування. На даний поліграфічний продукт наносяться зображення, тексти, за допомогою яких до цільової аудиторії доноситься будь-яка інформація про компанію, бренд, товари, акції, знижки. Замовити друк хенгерів ви можете у нас вже сьогодні в необхідному форматі (від А7 до А3) за оптимальною вартістю.
Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-яких видах паперів, накладами від 50 шт до 1 мільйону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;
Виготовлення паперових хенгерів Для початку підбирається стилізований дизайн хенгера з урахуванням фірмового стилю. Для посилення ефекту візуального впливу фахівці нашої друкарні пропонують оригінальні дизайн-макети з яскравим забарвленням, шрифтом і оптимізованим текстом, слоганом. Друк хенгерів виконується з двох боків на обраному матеріалі (картоні, крейдованому папері щільністю від 130 г / м2). Спосіб друку визначається у зв'язку з вимогами клієнта, а також розміром накладу. Для невеликих обсягів можна виконати друк паперових хенгерів цифровим способом. При необхідності виготовлення хенгерів від 1000 шт рекомендуємо замовляти офсетний друк, який додатково забезпечує кращу якість готового продукту. Ціна на виготовлення хенгерів в дукарні Успіх Принт Як і при будь-якому замовленні поліграфічної продукції, ціна друку формується з декількох складових. Наша друкарня практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта і при підрахунку вартості завжди враховуються:
  • Обсяг тиражу;
  • Спосіб друку;
  • Тип вихідного матеріалу;
  • Необхідність розробки оригінального дизайну;
  • Необхідність нанесення покриття;
  • Термін виконання.
Також буває що виготовлення хенгери вимагає постпечатной обробки. За доступною ціною і в обумовлені з вами терміни ми виконаємо друк хенгерів потрібного зразка на власному сучасному обладнанні з гарантією отримання якісного рекламного продукту. Також на нашому сайті представлені і інші послуги, наприклад друк буклетів . Все це можна дізнатися на нашому сайті.