Facebook pixel
полигон хедерапельсинпринтерУспех принт типография
сетка цветоврадугапринтерУспех принт офсетная печать
Печать на холстепечать на холстеуспех принт печать на холстепечать на холсте картины
принтеркалендарикиУспех принт типография логотипСборные тиражи
Головна » Настільний календарь. Зручно і практично

Настільний календарь. Зручно і практично

календари

Настільний календар – банальний «небанальний» подарунок.

«Що може бути прозаїчнєє, ніж календарі в дарунок до Нового року?!» - скаже багато хто з вас. Це і вірно і ні. Вірно – якщо календарі на 2017 рік купити в найближчому магазині поліграфії. Але зовсім інша справа – календар, виготовлений на замовлення з урахуванням всіх побажань замовника і кінцевого користувача. Тут можна проявити усе буйство своєї фантазії, всі ідеї і смак, позитивний настрій. І це «витвір мистецтва» тішитиме вас, ваших друзів або клієнтів цілий рік! Саме за допомогою календарів ми пам'ятаємо про важливі події, дати, плануємо свій розпорядок. У офісах даний вигляд поліграфії є необхідним -він допомагає систематизувати зустрічі партнерів, вчасно здавати звітність, заповнювати всілякі відомості, здійснювати інші робочі завдання. Виготовлення календарів давно практикується для підтримки статусу і іміджу компанії. Кращого рекламного матеріалу придумати не можна – календарі люблять усі. У одній з організацій, з якими наша друкарня працює, бухгалтер і його заступник навіть посварилися, не зумівши поділити між собою особливо оригінальний квартальний фото календар.

Який настільний календар ви можете замовити

Практично будь-який календар Україна ви можете вже сьогодні замовити в нашій друкарні. Продукцію з логотипом вашого бренду можна буде виготовити із застосуванням цифрового або офсетного друку в оптимальному форматі. Календарі на 2017 рік купити ми пропонуємо в таких форматах: • Перекідні; • Настілні; • Кармані; • Квартальні; • Будиночки; • Пірамідки. Квартальний календар Україна виконується на 3-х пружинах, складається з 3-х типових блоків по 12 листів. Існує 3 варіанти таких календарів – бізнес, стандарт, а також економ. Виготовлення календарів перекидного типу виконується на крейдованому папері 130 г/м2 з пружиною, що йде по вузькій стороні. Якщо обирається формат А2, то в календарі може бути 13 або 7 листів, якщо ж формат А3 – 13 або 6 листів. Настільний календар-будиночок виготовляється з картону щільністю 230 г/м2 і може мати 12 або 6 перекидних листів або ж може бути виконаний без перекидних листів. З аналогічного типа картону пропонуються і календарі у формі пірамідок. Крім того, якщо вас цікавить друк календарів недорого, то можна розглянути варіант кишенькових виробів. Виготовлення кишенькових календариків здійснюється офсетним або цифровим способом на крейдованому папері двостороннім повнокольоровим друком. Додаткове захисне покриття УФ - лаком може здійснюватися з одного або двох боків. Для друку календарів недорого практикується використання понтонного офсетного друку. Якщо потрібне створення барвистішого виробу, то додатково наноситься глянсове або матове що ламінують, УФ або ж гібридний лак.

Як купити корпоративні календарі на 2017 рік

Корпоративні настільні календарі є відмінним способом піднімання іміджу компанії. Подібні поліграфічні вироби можуть ставати віддзеркаленням філософії, варіантом ненав'язливого нагадування про послуги, що надаються, або пропоновані товари. Дизайн таких календарів (Україна) розробляється індивідуально. При цьому фахівці друкарні враховують напрям діяльності компанії, її стиль, переваги. Продукція з логотипом стає дієвим способом піару для бренду (торгівельної марки). Виготовленням календарів для копманій ми займаємося професійно. Багато підприємств, компаній, фірм, дарують такі календарі своїм співробітникам, партнерам, клієнтам. Щоб замовити виготовлення відповідних вам календарів на 2017 рік, знадобиться всього лише оформити своє замовлення зручним чином. Стандартно порядок виготовлення календарів наступний: • Проводиться вибір оптимального варіанту календаря; • Визначається об'єм партії (наклад); • Прораховується вартість замовлення, узгоджується з клієнтом; • Укладається договір; • Дизайнер друкарні розробляє унікальний шаблон майбутнього виробу, верстальник створює макет за вибраним дизайном; • При необхідності клієнтом вносяться зміни; • Здійснюється безпосередній друк календарів, постдрукарська обробка партії; • Виконується доставка (ри необхідності)

Чому вам варто замовити календарі в друкарні УСПІХ ПРІНТ

Перевагами замовлення календарів різного типа в нашій друкарні є такі плюси: 1. Ми працюємо на власному сучасному устаткуванні, тому виконуємо друк без зайвих націнок; 2. Дотримуємося обумовлених заздалегідь термінів, економлячи ваш час; 3. Гарантуємо якість, виключаючи отримання клієнтом бракованої продукції; 4. Надаємо спектр послуг (комплексний сервіс) – вам не потрібно додатково шукати дизайнерів, постдрукарські послуги, доставку; 5. Пропонуємо збалансовані ціни. Якщо ви вже зараз замислилися про друк календарів на 2017 рік, то зв'яжіться з нами зручним способом і замовляйте виготовлення календарів необхідного типу і формату недорого.