Facebook pixel
Успех принт

  (067) 612-50-46   uspeh.print2017@gmail.com

(067) 612-50-46
(093) 357-11-81
(061) 220-31-18
(099) 501-21-55
Успех Принт
полигон хедерапельсинпринтерУспех принт типография
сетка цветоврадугапринтерУспех принт офсетная печать
Печать на холстепечать на холстеуспех принт печать на холстепечать на холсте картины
принтеркалендарикиУспех принт типография логотипСборные тиражи
Як Вас звати? *
Ваш номер телефона *
Електронна пошта
Додаткова інформація
Якщо у вас є макет, то прикріпіть його до заявки
Перед завантаженням наявного макета - ознайомтеся з технічним вимогам

Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть его до заявки. Перед завантаженням наявного макета - ознайомтеся з технічним вимогам

Якщо у вас виникнуть труднощі, зв'яжіться з нами

Зворотній зв'язок
X
Ваші ФІО *
Ваш телефон: *
Ваш eMail:
Послуга або товар яким Ви цікавитесь*
Повідомлення(коли зручно прийняти дзвінок)
* - Обов'вязкове поле
Візитки Календарі Єврофлаера Листівки Блокноти Каталоги Книги Буклети Воблери Шелфтокери Хенгери Плакати Пакети Наклейки Папки Широк-й друк Пласт. картки Друк на полотні Упаковка Етикетки

Телефони:

(067) 612-50-46
(093) 357-11-81
(061) 220-31-18
(099) 501-21-55

Зателефонувати

uspeh.print2017
@gmail.com

Главная » Плакат А3

Плакат А3

10-01_139039984095
Ми пропонуємо друк рекламних і інформаційних плакатів будь-яких форматів. При створенні і друці плакатів ми не обмежуємо свою дизайнерську роботу стандартними формами і типовими розробками, ми готові завжди запропонувати нові і цікаві дизайнерські рішення при виготовленні макету плакату, на який буде нанесений рекламний, інформаційний матеріал і фірмові логотипи компанії замовника.

Виготовлені плакати можуть мати як рекламний, так і інформаційний характер.

Розробка дизайну плакату і його друк повністю виправдовують свою вартість, оскільки його щодня бачать сотні, а то і тисячі людей. Сьогодні ринок зовнішньої реклами перетворився на поле бою. Для того, щоб вийти переможцем з цієї битви необхідно серйозно підійти до дизайну плакату. Він має бути лаконічним, таким, що запам’ятовується і легко сприймається споживачами. Для цього потрібні ідеї і креатив. І у нашої компанії вони є! Досвідчені дизайнери допоможуть зробити ваш рекламний плакат, націленим на вашу цільову аудиторію. А значить на нього будуть спрямовані тисячі зацікавлених очей і він запам’ятається на довгий час.

Створення дизайну плакату здійснюється на основі поєднання ідеї – задуму, логотипу компанії і короткої інформації, достатньої для легкого сприйняття. Дизайн плакату розробляється таким чином, що б інформація сприймалася оптимальним чином. За допомогою ретельно відібраного нашими фахівцями графічного матеріалу дизайн плакату буде бездоганно якісним і максимально ефективним!

Плакати бувають іміджеві, рекламні, агітаційні і інформаційні. Стандартні формати плакатів : – А3 (бюджетні, відносно низькоефективні);
– А2 (оптимальні у більшості випадків при великих і середніх накладах);
– А1 (великі);
– А0 і більше (надширокі іміджеві плакати).

Ви можете замовити у нас плакати різних розмірів : від середніх форматів до великих зображень, розміром до декількох метрів (постери). Клієнтам, плануючим використання реклами впродовж тривалого терміну (декількох років), ми пропонуємо друк на банері. Баннерная друк відрізнятиметься особливою міцністю і яскравістю зображення. Крім того, прослужить значно довше, ніж реклама на паперовому носії.

А якщо у Вас з’явиться бажання яскраво оформити бутик, виставковий стенд або розмістити рекламу, приміром в метро, то ми можемо запропонувати Вам розробку дизайну широкоформатного плакату – щитів розміром 1,8х1, 2м. Для посилення рекламного ефекту можна використати макети фігурмакети фігур (широкоформатні плакати, наклеєні на жорстку картонну основу і вирізані по контуру).

Ми виготовимо плакати як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Ваш плакат сміливо може зайняти місце під сонцем. І нехай по радіо зраджують “сніг з дощем”, не варто переживати! Адже наші фарби зберігають яскравість, а спеціальні покриття захистять вашу рекламу від негоди. Рекламні плакати зазвичай друкуються: в 4 фарби і можуть ламінуватися або покриватися лаком (вигідно використати при невеликому накладі); при накладі великої кількості рекламної продукції економічне покриття офсетним лаком. Використовувані матеріали: стандартний папір, дизайнерський папір, папір, котрий самостійно клеїться, плівка котра самостійно клеїться та інше