Facebook pixel
полигон хедерапельсинпринтерУспех принт типография
сетка цветоврадугапринтерУспех принт офсетная печать
Печать на холстепечать на холстеуспех принт печать на холстепечать на холсте картины
принтеркалендарикиУспех принт типография логотипСборные тиражи
Головна » Плакат А3

Плакат А3

10-01_139039984095 Ми пропонуємо друк рекламних і інформаційних плакатів будь-яких форматів. При створенні і друці плакатів ми не обмежуємо свою дизайнерську роботу стандартними формами і типовими розробками, ми готові завжди запропонувати нові і цікаві дизайнерські рішення при виготовленні макету плакату, на який буде нанесений рекламний, інформаційний матеріал і фірмові логотипи компанії замовника.

Виготовлені плакати можуть мати як рекламний, так і інформаційний характер.

Розробка дизайну плакату і його друк повністю виправдовують свою вартість, оскільки його щодня бачать сотні, а то і тисячі людей. Сьогодні ринок зовнішньої реклами перетворився на поле бою. Для того, щоб вийти переможцем з цієї битви необхідно серйозно підійти до дизайну плакату. Він має бути лаконічним, таким, що запам'ятовується і легко сприймається споживачами. Для цього потрібні ідеї і креатив. І у нашої компанії вони є! Досвідчені дизайнери допоможуть зробити ваш рекламний плакат, націленим на вашу цільову аудиторію. А значить на нього будуть спрямовані тисячі зацікавлених очей і він запам'ятається на довгий час.

Створення дизайну плакату здійснюється на основі поєднання ідеї - задуму, логотипу компанії і короткої інформації, достатньої для легкого сприйняття. Дизайн плакату розробляється таким чином, що б інформація сприймалася оптимальним чином. За допомогою ретельно відібраного нашими фахівцями графічного матеріалу дизайн плакату буде бездоганно якісним і максимально ефективним!

Плакати бувають іміджеві, рекламні, агітаційні і інформаційні. Стандартні формати плакатів : - А3 (бюджетні, відносно низькоефективні); - А2 (оптимальні у більшості випадків при великих і середніх накладах); - А1 (великі); - А0 і більше (надширокі іміджеві плакати).

Ви можете замовити у нас плакати різних розмірів : від середніх форматів до великих зображень, розміром до декількох метрів (постери). Клієнтам, плануючим використання реклами впродовж тривалого терміну (декількох років), ми пропонуємо друк на банері. Баннерная друк відрізнятиметься особливою міцністю і яскравістю зображення. Крім того, прослужить значно довше, ніж реклама на паперовому носії.

А якщо у Вас з'явиться бажання яскраво оформити бутик, виставковий стенд або розмістити рекламу, приміром в метро, то ми можемо запропонувати Вам розробку дизайну широкоформатного плакату - щитів розміром 1,8х1, 2м. Для посилення рекламного ефекту можна використати макети фігурмакети фігур (широкоформатні плакати, наклеєні на жорстку картонну основу і вирізані по контуру).

Ми виготовимо плакати як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Ваш плакат сміливо може зайняти місце під сонцем. І нехай по радіо зраджують "сніг з дощем", не варто переживати! Адже наші фарби зберігають яскравість, а спеціальні покриття захистять вашу рекламу від негоди. Рекламні плакати зазвичай друкуються: в 4 фарби і можуть ламінуватися або покриватися лаком (вигідно використати при невеликому накладі); при накладі великої кількості рекламної продукції економічне покриття офсетним лаком. Використовувані матеріали: стандартний папір, дизайнерський папір, папір, котрий самостійно клеїться, плівка котра самостійно клеїться та інше