Facebook pixel

Головна » Про нас

Про нас

Сучасна друкарня повного циклу "УСПЕХ ПРИНТ"

Наша компанія пропонує різноманітну якісну повнокольорову поліграфію: візитки, календарі, листівки, еврофлаєра, каталоги, буклети, шелфтокери. Із задоволенням надрукуємо для Вас пластикові карти, хенгери, наклейки, здійснимо друк на пакетах в Вінниці, друк – нанесення зображень на чашках. Для оформлення Вашої продукції і підвищення продажів виготовимо упаковку і етикетку, а для оформлення торгівельного приміщення або рекламної кампанії – надрукуємо банер, плівку Оракал, постери для бордів

Друкарня «Успех Принт» сьогодні:
 • більше 10 років успішної діяльності на ринку поліграфічних послуг України
 • 4650 постійних клієнтів, число яких постійно зростає
 • друк плюс доставка в будь-яке місто України - від 2 до 5 діб
 • Ми обов'язково спрацюємось

  Збірні тиражі

  Найбільш вигідним варіантом друку невеликих замовлень обсягом до 1000 аркушів є збірний наклад. Даний вид друку компонується водночас з декількох макетів на одному аркуші. В результаті ви отримуєте невелику кількість друкованої продукції за ціною багатотисячного накладу. Збірний наклад замовляють у багатьох випадках коли кілька макетів, які потрібно надрукувати, мають сумісні або однакові технічні параметри (щільність паперу, кольоровість). Наприклад, такий спосіб використовують при необхідності друку візиток, флаєрів, листівок. Наша друкарня УСПЕХ ПРИНТ завжди готова прийняти ваше замовлення на збірний наклад.

  Друк на полотні

  Якщо ви хочете зробити оригінальний подарунок, то ми пропонуємо вам замовити в нашій друкарні друк на полотні, який сьогодні успішно використовується для ексклюзивного оформлення інтер'єрів, для подарунків, в рекламі. Така технологія дозволяє переносити практично будь-які зображення на справжній полотно. Для надрукування ви можете вибрати репродукцію відомого художника, улюблену фотографію (колаж). Кожне зображення перед перенесенням на полотно проходить обробку. При бажанні можна «зістарити» картину або навпаки, відреставрувати зображення. Замовляючи друк на полотні, ви отримуєте не тільки унікальну річ, але і картину, яка довгі роки буде радувати своєю красою. Справа в тому, що після перенесення зображення на полотно можна покрити картину спеціальним захисним шаром, що дає гарантію збереження зображення більше 50 років.

  Інші послуги друкарні

  Сучасна технічна база, команда професійних фахівців і наявність якісних матеріалів - незмінна складова нашого сервісу. Звертаючись в нашу друкарню УСПЕХ ПРИНТ, ви отримаєте можливість створення:
  • Візиток, календарів, еврофлаеров;
  • Листівок різного формату;
  • Плакатів, буклетів;
  • Воблерів, шелфтокеров;
  • Каталогів, блокнотів;
  • Брошур, книг;
  • Хенгери, наклейок.
  Крім того, вам пропонується широкоформатний друк - виготовлення и друк банерів, друк на плівці Oracal, а також друк на пакетах, виготовлення пластикових карт, нанесення зображень на різні поверхні (чашки, футболки, декоративні магніти).

  Чому вам варто вибрати нашу друкарню

  Насправді складно окреслити можливості нашої друкарні. Серед переваг пропонованого вам партнерства відзначимо такі переваги:
  • Наявність власних виробничих потужностей, що дозволяє нам зробити для вас більше;
  • Широкий асортимент послуг;
  • Індивідуальний підхід як до клієнта з одиничним замовленням, так і до замовника з необхідністю великого обсягу друку;
  • Послуги дизайнерів, що дозволяє зробити ваше замовлення ексклюзивним;
  • Оперативність виконання кожного замовлення, що економить ваш час;
  • Чесні ціни, що робить нас лідерами на ринку поліграфії і суттєво економить ваші кошти.
  Серед інших послуг нашої друкарні повного циклу попитом користуються брошюровка, біговка, висічка, тиснення, ламінування, фальцювання. Для замовлення будь-якої послуги вам достатньо зв'язатися з нами зручним вам способом. Завдяки досвіду, ми вирішимо кожне поставлене вами завдання. З огляду на надійність фінансового становища компанії, ми надамо вам оптимальні ціни. Бажаючи отримати якісні і одночасно бюджетні послуги типографического сервісу сміливо звертайтеся в УСПЕХ ПРИНТ прямо зараз!
  Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-яких видах паперів, тиражами від 50 шт до 1 мільйона. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

  Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

  (067) 612-50-46;
  (099) 501-21-55;
  uspeh.print2017@gmail.com