Facebook pixel
полигон хедерапельсинпринтерУспех принт типография
сетка цветоврадугапринтерУспех принт офсетная печать
Печать на холстепечать на холстеуспех принт печать на холстепечать на холсте картины
принтеркалендарикиУспех принт типография логотипСборные тиражи
Головна » Широкоформатний друк - банери, плакати, плівка.

Широкоформатний друк - банери, плакати, плівка.

shirokoformatnaya pechat

Широкоформатний друк в Запоріжжі

Широкоформатний друк в Запорожжі, що пропонує наша друкарня, є найбільш популярним методом отримання яскравих, чітких зображень різного змісту у великих форматах. Створені цим способом білборди, афіші, банери, плакати, розтяжки, брандмауери, що прикрашають міські вулиці і звертають на себе увагу аудиторії, мають не лише презентабельний вигляд, але токож стійкі до агресій зовнішнього середовища. Навіть дешевий широкоформатний друк, замовлений у нас, тривалий час зберігатиме свій первісний вид, не вигораючи на сонці, не поступаючись дії опадів чи вітру. Коли потрібен широкоформатний друк в Запоріжжі Замовляти широкоформатний друк в Запоріжжі можна для різних цілей. Наші клієнти використовують цей вид продукції для: • Кампаній по зовнішній рекламі; • Оформлення інтер'єрних рішень; • Оформлення афіш; • Створення виставкових стендів; • Створення плакатів, постерів для бордів. При цьому друк банерів, плакатів або інших видів поліграфічної продукції у великому форматі включає розробку унікального дизайну-макету, безпосередній роздрук, друкарську для поста обробку, збірку рекламної конструкції. Дешевий широкоформатний друк застосовують при здійсненні рекламних кампаній з метою більшого обхвату цільової аудиторії (покупців, клієнтів, замовників, відвідувачів). Крім того, такий тип продукції нашої друкарні актуальний при необхідності оформлення офісів бізнес-центрів.

Переваги широкоформатного друку

Широкоформатний друк, який ми пропонуємо, має наступні переваги: 1. Довговічність. Друк банерів, плакатів і інших видів поліграфії в широкому форматі дозволяє випускати продукцію, стійку до атмосферних осідань (дощ, град, сніги), а також до uf-віпромінювання; 2. Універсальність. Важливою складовою сучасних рекламних кампаній є саме широкоформатний друк. Полотно, банер, розтяжка, паперовий постер або плакат – будь-який тип рекламного продукту буде відмінним способом просування послуг, товарів; 3. Економічність. Якщо потрібно надрукувати вироби великого формату в стислі терміни, то широкоформатний друк стане оптимальним рішенням. Ви заощадите не лише на термінах виготовлення, але і на витратах; 4. Якість. Друкувати банери, плакати, постери, афіші, застосовуючи спосіб широкоформатного друку, означає отримати вироби відмінної якості – яскраві, чіткі, передавальні глибину колірної палітри, найдрібніші елементи продуманого проекту, точність різних відтінків; Що дозволяє виготовити широкоформатний друк Можливості широкоформатного друку окреслити складно. Використовуючи даний метод друку поліграфії, можна виготовити: • Банери; • Беклайти; • Біллборди; • Ситілайти; • Брендмауери; • Хардпостери/планшети; • Скролли; • Постери; • Афіші/плакати; • Підлогові наклейки • Фотошпалери Даний вид продукції може використовуваться на більш ніж 10 типів різних матеріалів. Залежно від різновиду «кінцевого продукту», а також від переваг клієнта, підбирається матеріал і наноситься широкоформатний друк: полотно, трикотажне полотно, баннерная тканина, сітка, плівка, папір.

Чому широкоформатний друк слід замовляти у нас

Існує декілька ваговитих переваг співпраці з нашою друкарнею, якщо вам потрібний широкоформатний друк. По-перше, ми маємо всі необхідні ресурси, щоб вам широкоформатний друк обійшовся недорого. Друкарня Успех Принт на власному виробництві з сучасним німецьким і японським устаткуванням, на основі багатолітнього досвіду запропонує найекономічніший варіант виконання Вашого замовлення плюс грамотні фахівці, якісні матеріали – всі ці «компоненти» працюють на успіх наших клієнтів. По-друге, розуміючи коштовність часу, ми завжди дотримуємо обумовлені терміни. Ви отримуєте своє замовлення без зайвих затримок. По-третє, ваші замовлення приймаються цілодобово. Замовити прорахунок можна у будь-який час доби тут По-четверте, термінове виготовлення в нашій друкарні виконується в максимально стислі терміни. Буває, що ваше замовлення може бути готовий вже через годину. І ще. З кожним з вас працює персональний помічник – менеджер, супроводжуючий клієнта від початку співпраці і ретельно контролюючий виконання замовлення. Щоб ваші афіші, біллборди, брендмауери, красувалися по місту, привертаючи увагу цільовій аудиторії і просуваючи ваш бізнес, замовляйте широкоформатний друк в Запоріжжі саме в нашій друкарні вже сьогодні!