Facebook pixel
Успех принт

  (067) 612-50-46   uspeh.print2017@gmail.com

(067) 612-50-46
(093) 357-11-81
(061) 220-31-18
(099) 501-21-55
Успех Принт
полигон хедерапельсинпринтерУспех принт типография
сетка цветоврадугапринтерУспех принт офсетная печать
Печать на холстепечать на холстеуспех принт печать на холстепечать на холсте картины
принтеркалендарикиУспех принт типография логотипСборные тиражи
Як Вас звати? *
Ваш номер телефона *
Електронна пошта
Додаткова інформація
Якщо у вас є макет, то прикріпіть його до заявки
Перед завантаженням наявного макета - ознайомтеся з технічним вимогам

Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть его до заявки. Перед завантаженням наявного макета - ознайомтеся з технічним вимогам

Якщо у вас виникнуть труднощі, зв'яжіться з нами

Зворотній зв'язок
X
Ваше ім'я *
Ваш телефон: * (у форматі: +38(099)1234567)
Ваш eMail:
Послуга або товар яким Ви цікавитесь*
Повідомлення(коли зручно прийняти дзвінок)
* - Обов'вязкове поле
Візитки Календарі Єврофлаера Листівки Блокноти Каталоги Книги Буклети Воблери Шелфтокери Хенгери Плакати Пакети Наклейки Папки Широк-й друк Пласт. картки Друк на полотні Упаковка Етикетки

Телефони:

(067) 612-50-46
(093) 357-11-81
(061) 220-31-18
(099) 501-21-55

Зателефонувати

uspeh.print2017
@gmail.com

Широкоформатний друк – банери, плакати, плівка.

shirokoformatnaya pechat

Широкоформатний друк в Запоріжжі

Широкоформатний друк в Запорожжі, що пропонує наша друкарня, є найбільш популярним методом отримання яскравих, чітких зображень різного змісту у великих форматах.
Створені цим способом білборди, афіші, банери, плакати, розтяжки, брандмауери, що прикрашають міські вулиці і звертають на себе увагу аудиторії, мають не лише презентабельний вигляд, але токож стійкі до агресій зовнішнього середовища.
Навіть дешевий широкоформатний друк, замовлений у нас, тривалий час зберігатиме свій первісний вид, не вигораючи на сонці, не поступаючись дії опадів чи вітру.

Коли потрібен широкоформатний друк в Запоріжжі
Замовляти широкоформатний друк в Запоріжжі можна для різних цілей. Наші клієнти використовують цей вид продукції для:
• Кампаній по зовнішній рекламі;
• Оформлення інтер’єрних рішень;
• Оформлення афіш;
• Створення виставкових стендів;
• Створення плакатів, постерів для бордів.

При цьому друк банерів, плакатів або інших видів поліграфічної продукції у великому форматі включає розробку унікального дизайну-макету, безпосередній роздрук, друкарську для поста обробку, збірку рекламної конструкції.

Дешевий широкоформатний друк застосовують при здійсненні рекламних кампаній з метою більшого обхвату цільової аудиторії (покупців, клієнтів, замовників, відвідувачів). Крім того, такий тип продукції нашої друкарні актуальний при необхідності оформлення офісів бізнес-центрів.

Переваги широкоформатного друку

Широкоформатний друк, який ми пропонуємо, має наступні переваги:
1. Довговічність. Друк банерів, плакатів і інших видів поліграфії в широкому форматі дозволяє випускати продукцію, стійку до атмосферних осідань (дощ, град, сніги), а також до uf-віпромінювання;

2. Універсальність. Важливою складовою сучасних рекламних кампаній є саме широкоформатний друк. Полотно, банер, розтяжка, паперовий постер або плакат – будь-який тип рекламного продукту буде відмінним способом просування послуг, товарів;

3. Економічність. Якщо потрібно надрукувати вироби великого формату в стислі терміни, то широкоформатний друк стане оптимальним рішенням. Ви заощадите не лише на термінах виготовлення, але і на витратах;

4. Якість. Друкувати банери, плакати, постери, афіші, застосовуючи спосіб широкоформатного друку, означає отримати вироби відмінної якості – яскраві, чіткі, передавальні глибину колірної палітри, найдрібніші елементи продуманого проекту, точність різних відтінків;

Що дозволяє виготовити широкоформатний друк

Можливості широкоформатного друку окреслити складно.
Використовуючи даний метод друку поліграфії, можна виготовити:
• Банери;
• Беклайти;
• Біллборди;
• Ситілайти;
• Брендмауери;
• Хардпостери/планшети;
• Скролли;
• Постери;
• Афіші/плакати;
• Підлогові наклейки
• Фотошпалери

Даний вид продукції може використовуваться на більш ніж 10 типів різних матеріалів. Залежно від різновиду «кінцевого продукту», а також від переваг клієнта, підбирається матеріал і наноситься широкоформатний друк: полотно, трикотажне полотно, баннерная тканина, сітка, плівка, папір.

Чому широкоформатний друк слід замовляти у нас

Існує декілька ваговитих переваг співпраці з нашою друкарнею, якщо вам потрібний широкоформатний друк.

По-перше, ми маємо всі необхідні ресурси, щоб вам широкоформатний друк обійшовся недорого. Друкарня Успех Принт на власному виробництві з сучасним німецьким і японським устаткуванням, на основі багатолітнього досвіду запропонує найекономічніший варіант виконання Вашого замовлення плюс грамотні фахівці, якісні матеріали – всі ці «компоненти» працюють на успіх наших клієнтів.

По-друге, розуміючи коштовність часу, ми завжди дотримуємо обумовлені терміни. Ви отримуєте своє замовлення без зайвих затримок.

По-третє, ваші замовлення приймаються цілодобово. Замовити прорахунок можна у будь-який час доби тут

По-четверте, термінове виготовлення в нашій друкарні виконується в максимально стислі терміни. Буває, що ваше замовлення може бути готовий вже через годину.

І ще. З кожним з вас працює персональний помічник – менеджер, супроводжуючий клієнта від початку співпраці і ретельно контролюючий виконання замовлення. Щоб ваші афіші, біллборди, брендмауери, красувалися по місту, привертаючи увагу цільовій аудиторії і просуваючи ваш бізнес, замовляйте широкоформатний друк в Запоріжжі саме в нашій друкарні вже сьогодні!