Facebook pixel
Успех принт

  (067) 612-50-46   uspeh.print2017@gmail.com

(067) 612-50-46
(061) 220-31-18
(099) 501-21-55
Успех Принт
полигон хедерапельсинпринтерУспех принт типография
сетка цветоврадугапринтерУспех принт офсетная печать
Печать на холстепечать на холстеуспех принт печать на холстепечать на холсте картины
принтеркалендарикиУспех принт типография логотипСборные тиражи
Як Вас звати? *
Ваш номер телефона *
Електронна пошта
Додаткова інформація
Якщо у вас є макет, то прикріпіть його до заявки
Перед завантаженням наявного макета - ознайомтеся з технічним вимогам

Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть его до заявки. Перед завантаженням наявного макета - ознайомтеся з технічним вимогам

Якщо у вас виникнуть труднощі, зв'яжіться з нами

Зворотній зв'язок
X
Ваші ФІО *
Ваш телефон: *
Ваш eMail:
Послуга або товар яким Ви цікавитесь*
Повідомлення(коли зручно прийняти дзвінок)
* - Обов'вязкове поле
Візитки Календарі Єврофлаера Листівки Блокноти Каталоги Книги Буклети Воблери Шелфтокери Хенгери Плакати Пакети Наклейки Папки Широк-й друк Пласт. картки Друк на полотні Упаковка Етикетки

Телефони:

(067) 612-50-46
(061) 220-31-18
(099) 501-21-55

замовити
ЗВОРОТНIЙ ДЗВIНОК

uspeh.print2017@gmail.com

Главная » Поліграфічні Послуги

Поліграфічні Послуги

list
Сучасні поліграфічні послуги

Друкарня повного циклу УСПІХ ПРИНТ пропонує різноманітні поліграфічні послуги за приємними цінами. Крім друку різної поліграфічної продукції, у нас ви завжди можете замовити додатковий сервіс.

Біговка

Процес, що захищає місце згину друкованої продукції від розтріскування фарби, а також надає виробу акуратний вигляд, називається биговка. Даний вид обробки має на увазі нанесення на лист (паперу щільністю від 170 г / м2, картону) прямолінійних борозенок (яскраво виражених рубчиків), що проходять по лініях складання.

Процес биговки, що передує фальцюванню, виконується за допомогою спеціального обладнання. На біговальних машині, оснащеної тупими дисковими ножами, матеріал з частковим руйнуванням зв’язків у волокнах, вдавлюється або ущільнюється.

Биговке підлягають не тільки паперові вироби, а й ламіновані, пластикові листи, багато різновидів плівки, а також переплетений картон.

Брошюровка

Зшивання друкованих видань без застосування твердого палітурки і з покриттям обкладинкою, називається брошуруванням. Стандартно брошюровка включає додаткові дії:

 • Разріз віддрукованих листів;
 • Фальцюванню;
 • Попередню підготовку блоків.

Висічка

Ще один різновид технологій поліграфії – це висікання, яка здійснюється за допомогою гострого штампа певної форми.

За допомогою висікання виготовляються різні вироби: листівки, етикетки, календарики, упаковки та інша продукція поліграфії. При цьому штамп висікання може мати будь-яку форму: від класичної прямокутної до складної, що виготовляється за спецзамовленням.

Конгревне тиснення

Якщо вам необхідний ексклюзивний дизайн поліграфічної продукції, то дизайнери рекомендують використовувати конгревное тиснення. Дана технологія створює барвисте або безбарвної тиснення штампом зі створенням опуклого (об’ємного) зображення, схожого на барельєф.

Конгревне тиснення застосовується як окремий вид дизайну або в комплексі (наприклад, з тисненням фольгою). Даний спосіб декорування популярний при виготовленні:

 • Супер обкладинок;
 • Листівок;
 • Етикеток;
 • М’якою упаковки;
 • Блокнот.

Ламінування

Облагородити поліграфічний виріб, а також захистити його поверхню від зносу і пошкодження, допомагає ламінування, що припускає нанесення захисної плівки за допомогою спеціального приладу.

При цьому можна використовувати різні типи плівки:

 • Глянцевий – відмінна передача кольору, насиченість, яскравість. Недолік: відблиски, що виникають на глянцевому поверхні і кілька заважають візуально сприймати дрібні деталі (текст, знаки, цифри), нанесені на поліграфічному виробі;
 • Матова – виглядає респектабельно, виключає відблиски. Зазвичай використовується при ламінуванні дорогий рекламної продукції, візиток;
 • Текстурована – застосовується для декорування поверхні. Існують різні типи текстурированной плівки: «Полотно», «Пісок», «Бризки шампанського», «Льон», «Тканина».

Тиснення

Створення зображення на різних матеріалах: папері, картоні, полімерні матеріали, тиском штампом (з нагріванням), називається тисненням. Найчастіше тиснення виконується з додатковим застосуванням фольги, фарб.

Фальцювання

Процес послідовного складання віддрукованих листів в зошиті називається фальцюванням. При цьому сама лінія згину – це і є фальц.

За взаиморасположению послідовних згинів фальцювання розрізняють:

 • Паралельну;
 • Перпендикулярно;
 • Комбіновану.

За кількістю згинів фальцювання буває 1-, 2-, 3-, 4-х Сгібнев. Слід знати, що якщо щільність друкованого матеріалу (паперу, плівки) перевищує 150-170 г / м2, то перед фальцюванням для збереження акуратності згинів і виключення розтріскування нанесеної фарби (зображення) виконується биговка.

Замовити будь-яку перераховану постобработку друкованої поліграфічної продукції як окремо, так і в комплексі, ви завжди можете в нашій друкарні повного циклу УСПІХ ПРИНТ за адресою: м.Запоріжжя, вул. Волгоградська 26 А, (за цирком в ЖК Лермонтова)