Facebook pixel

Головна » Буклети - друк буклетів недорого в збірних тиражах

Буклети - друк буклетів недорого в збірних тиражах

Буклети

Календарики

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

 

ЯК ЗАМОВИТИ?

НАТИСНІТЬ НА ЦІНУ

натисніть на вартість продукції з потрібними характеристиками і тиражем


Друк буклетів з доставкою усією Україною


Замовляючи рекламні буклети в друкарні УСПІХ ПРІНТ, ви отримуєте якісний і одночасно недорогий друк на сучасному обладнанні. Найбільш популярними видами буклетів є вироби формату А4 і А5 з одним або двома фальцамі (згинами) і розмірами в розвороті 150 х 210 мм, 210 х 200 мм, 300 х 210 мм.

Будучи найбільш інформативним рекламним продуктом фірми, буклет повинен нести максимум інформації про товари, послуги. Тому для ефективності впливу буклета на цільового споживача наші професійні дизайнери запропонують унікальний дизайн-макет буклета у вашому фірмовому стилі.

Буклети А4 2 фальцаБуклети А4 2 фальца
Буклети А4 1 фальцБуклети А4 1 фальц
Буклети 2евро 1 фальцБуклети 2евро 1 фальц
Буклети А5 1 фальцБуклети А5 1 фальц

Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на любому виді паперу, накладами віж 50шт до мільону.

Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46;
(099) 501-21-55;
Буклети від друкарні “Успіх Принт”  

Професійний друк буклетів виконується на сучасному німецькому і японському устаткуванні друкарнею повного циклу УСПІХ ПРІНТ. Буклети є дуже популярною рекламною продукцією. Дана поліграфічна продукція відрізняється високою інформативністю при низькій вартості. При виготовленні буклетів нашою друкарнею використовується якісний папір, кращі фарби і професійне устаткування.

Щоб буклет вийшов «ефективним», слід вибрати оптимальний дизайн макету, продумати текст, зробити верстку і потім вже здійснювати друк з фальцюванням. На кожному етапі наші фахівці зроблять все можливе, щоб кінцевий продукт задовольнив клієнта.

Рекламні євробуклеты

Стандартно рекламній євробуклет є листівкою з двостороннім друком і 2-3 фальцамі (згинами). На кожній із смуг розміщується необхідна інформація у вигляді зображень, тексту. За допомогою такої поліграфічної продукції можна розповісти про компанію, напрям її діяльності, переваги, товари та послуги.

Рекламні буклети повинні привертати увагу споживача. Тому для кращого сприйняття інформації вибирається шрифт відповідного розміру, яскраві кольори, оригінальні зображення.
При підготовці до друку рекламних буклетів враховуються наступні чинники:

  • Щильність, формат паперу;
  • Спосіб друку;
  • Кількість фальців;
  • Дизайн.

Від чого залежить скільки коштує дрк буклетів

Вартість друку буклетів включає декілька складових, серед яких якість паперу, необхідність розробки ексклюзивного дизайну-макету, тип покриття, термін виготовлення, наклад. Додатково при друці буклетів наша друкарня повного циклу пропонує такі послуги:

  • Біговку;
  • Ламінацию;
  • Повне або часткове УФ-лакування.

Залежно від побажань клієнта, накладу партії продукції, наша друкарня виконує цифровий або офсетний друк буклетів.

Варіант цифрового друку вигідний при замовленні невеликої кількості виробів. Такий процес відбувається швидше, він менш трудомісткий і стоїть дешевше, є можливість оперативно вносити зміни в дизайн-макет буклетів.

Офсетний друк слід вибирати при необхідності в якіснішій продукції. Цей варіант довше за часом і дорожче, вимагає попереднього проведення процесу кольророзподілу, та і зміни вносити при такому способі досить складно. Але у результаті буклети, друковані офсетним чином, виходять набагато краще і якісніше.