Facebook pixel

Головна » Друк на полотні

Друк на полотні

Друк на полотні
Друк на полотні

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

Друк на полотні з доставкою усією Україною Найбільш популярним елементом дузайну інтер'єрів є картини, написані на полотні. Такий елемент декору достатньо коштовний. Наша друкарні УСПІХ ПРИНТ пропонує альтернативу - друк зображень на полотні, що економить ваші кошти і не відрізняється від справжньої картина, написаної на полотні за якістю! Друк на полотні ви можете замовити від 1 примірника розміром від 15 х 20 см. При цьому ми пропонуємо: професійну ретуш та заміну фону, покриття картин якісним захисним засобом, дизайнерське оформлення з підбором різних типів багетів, створення унікальних фотоколажів.
друк на полотні різних розмерів
ретуш, заміна фону, підбір багетів доставка фотоколажей по всій Україні

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів
Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-яких видах паперів, накладами від 50 шт до 1 мільйону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;
Друк на полотні - найкращий подарунок Скажіть, як давно ви радували своїх близьких подарунками? Звичайно ж, ви неодмінно готуєте сюрпризи до свят, днів народжень. І ми не сумніваємося, що кожен раз, при виборі подарунка, ви стикаєтеся з проблемою. Якщо вам потрібен дійсно шикарний і ексклюзивний подарунок - то рішення - друк на полотні! Найцікавіше - в якості зображення ви можете підібрати будь-який малюнок, фотографію, кадр з відео ролика. Ще одна перевага друку на полотні - абсолютна схожість зі справжніми «мальованими» картинами плюс нанесення захисного покриття і оформлення в будь-яку рамку. Процес створення друкованої картини на полотні Відразу скажемо, що полотно можна використовувати як натуральне (що коштує дорожче), так і штучне. Вибір матеріалу за вами. Ви можете надати нашим майстрам зображення в будь-якому вигляді: фотокартка, фото зі смартфону, посилання на ресурс в інтернеті, відео. Справа в тому, що фахівці нашої друкарні повного циклу УСПІХ ПРИНТ здійснюють професійну предпечатную підготовку зображень і впораються з будь-яким завданням. При бажанні, зображення можна підправити, відредагувати в фотошопі, «зістарити» або навпаки - оновити. Не сумнівайтеся - після обробки фото стане ідеальним і тільки після цього буде надруковане. Зазвичай процес друку на полотні включає такі етапи:
 • Підготовка слайду з високою роздільною здатністю;
 • Додрукарська обробка (при необхідності);
 • Перенесення зображення на полотно;
 • Натяжка готової друкованої картини на підрамник;
 • Декоративна обробка (при необхідності): доробка олійними або акриловими фарбами, техніка «кракле»;
 • Покриття картини захисним покриттям;
 • Оформлення обрамлення.
Залежно від поставленої вами мети, фахівці нашої друкарні підберуть тип і щільність полотна, а також аксесуари для фінішного оформлення: чорно-білий друк, поліцветную друк, диптихи, триптихи, глухий або галерейний підрамник, дерев'яний або пластиковий багет. ВАЖЛИВО! Щоб друкована картина на полотні якомога довше радувала своєю красою, необхідно нанести на зображення захисне покриття: лак, гель (матовий, глянцевий, напівглянсовий). Ціна друку на полотні Ціна кожного замовлення вартість друку на полотні включає відразу кілька складових:
 • Тип матеріалу;
 • Необхідність додрукарської підготовки слайда;
 • Розмір картини;
 • Складність постпечатной обробки;
 • Терміни.
Говорити про переваги і красі картин, надрукованих на полотні, можна довго. Але якщо ви хочете подарувати своїм близьким подарунок, який довгі роки буде їх радувати, якщо ви хочете перетворити інтер'єр свого будинку або навіть офісу, то вже зараз ми пропонуємо замовити ексклюзивну друк на полотні в нашій друкарні УСПІХ ПРИНТ за приємною ціною! Також ми займаємося і іншими друкованими послугами, наприклад друк пластикових карток . Заходьте на наш сайт, і подивіться весь список послуг.