Facebook pixel

Головна » Друк скретч-карт

Друк скретч-карт

Друк скретч-карт
Друк скретч-карт

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

Виготовлення скретч-карт під замовлення в друкарні

Для залучення нових клієнтів, заохочення бонусами постійних, а також вирішення інших маркетингових завдань використовують різні прийоми. І один з таких - скретч-карта. Виріб являє собою невелику картку, що нагадує за виглядом і розмірами візитку. Але є відмінність: на поверхні є захисне покриття з прихованою під ним інформацією: кодом, паролем, штрих-кодом, пін-кодом і навіть зображенням. Засекречені дані доступні для прочитання тільки після видалення цього шару (ручкою, монетою або іншим жорстким предметом), тому карта одноразова і непридатна для повторного нанесення кодів.

Особливості виготовлення і матеріали

Найпоширеніші вироби - картонні. Такі карти обходяться недорого, міцність їх невисока, але з урахуванням одноразового застосування це не проблема. Трохи дорожче коштує виготовлення скретч-карт із пластику. Вироби не бояться вологи, механічних впливів, не рвуться і не ламаються. Цей тип карт краще використовувати при друку пін-кодів або кодів доступу до техніки, Інтернету, які можуть стати в нагоді не раз. Людина буде зберігати скретч-картку і не переживати, що вона зіпсується, і дані будуть втрачені.

Захисне поле виготовляється теж різними способами:

  1. Нанесення наклейки аплікатором з печаткою на готових картках. Спосіб швидкий і недорогий варіант.
  2. Шовкографічний друк фарбою. Засіб наносять верстатний способом на аркуші. Потім заготовки розрізаються під необхідні розміри. Спосіб універсальний, оскільки підходить для виготовлення візиток, флаєрів із захисним шаром і іншої поліграфічної продукції.
  3. Тиснення. Ціна виготовлення скретч-карт з таким захисним шаром вище, але результат виглядає дуже солідно і привабливо. Найчастіше секретні дані маскують під золотистим або сріблястим покриттям.

Вибір оптимальної технології залежить від потреб замовника, його бюджету і призначення скретч-карт. У будь-якому випадку коди або інша інформація під покриттям надійного захищена від несанкціонованого доступу.

Якої форми буває стирається шар

Форма захисного покриття залежить тільки від побажань клієнта. Оскільки частіше замовляють нанесення кодових комбінацій, популярним залишається прямокутний шар. Але технічних обмежень на дизайн переться покриття немає, тому можна вдаватися до самих креативних рішень.

Наприклад, на карті для розіграшу туристичної подорожі можна нанести шар у формі обрисів континенту, країни і т. д. Варіантів багато.

Сфера застосування

Власники різного бізнесу замовляють друк скретч-карт. Найчастіше продукцію використовують:

  • оператори мобільного зв'язку для виготовлення карток поповнення рахунку;
  • банки та інші фінансові структури, яким потрібно надати доступ до даних тільки конкретному клієнтові;
  • компанії, що займаються акціями.

Можна застосовувати скретч-карти і для проведення лотереї, розіграшів на різноманітних святах або відкритті закладів. Такий хід є ефективною рекламною кампанією і сприяє просуванню товарів, послуг або бренду.

Послуги «Успіх Принт»

Наша друкарня друкує різну поліграфічну продукцію. Якщо вам знадобилося замовити скретч-карти, звертайтеся. Друкуємо вироби з різними типами, формами і кількістю захисних шарів. При необхідності зробимо обрізка кутів, нанесемо матову або глянсову ламінацію. Якщо потрібна детальна консультація, допоможемо з вибором матеріалу картки і іншими нюансами.

Залишайте заявку на прорахунок або телефонуйте для замовлення послуг.