Facebook pixel

Головна » Широкоформатний друк - банери, плівка Oracal

Широкоформатний друк - банери, плівка Oracal

Широкоформатний друк
Широкоформатний друк

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

ЯК ЗАМОВИТИ?

НАТИСНІТЬ НА ЦІНУ

натисніть на вартість продукції з потрібними характеристиками і тиражем

Широкоформатний друк з доставкою усією Україною

Широкоформатний друк - це повнокольоровий цифровий друк виликих форматів на рулоних матеріалах. Даний вид друку застосовується для виготовлення зовнішньої реклами, оформлення приміщень зовні і усередині - вітрини, рекламні плакати, плакати з різними зображеннями як предмет інтер'єру.

Друкарня Успіх Принт виконує широкоформатний друк на банері, оракалі, папері ситі, перфо-плівці, а так само друк плакатів. Всі формати А3, А2, А1, А0 і будь-які інші нестандартні розміри. Для оформления приміщень зовні, а також для різноманітних рекламних об'єтків на вулиці, використовується сольвентний (зовнішній) широкоформатний друк, для оформлення приміщень усередині, а також для різних заходів, виставок, акцій використовується інтер'єрний широкоформатний друк.

Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-яких видах паперів, накладами від 50 шт до 1 мільйону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;
Переваги широкоформатного друкуШирокоформатний друк будь-якого розміру на банерах, плівці Oracal, папері в друкарні Успіх Принт має ряд переваг: - при нанесенні плівки оракал немає стиків і нашарувань, які виникають, якщо зображення друкується з декількох частин. З часом такі стики мають властивість відклеюватися, в них забивається пил і виглядають вони не охайно; - нанесення плівки робиться в однин шар, що істотно полегшує і знижує час монтажу; - можливість нанесення повнокольрового чіткого забраження фотографічної якості. В залежності від виду друку вирізняють інтер'єрний та зовнішній широкоформатний друк. Види широкоформатного друку Інтер'єрний широкоформатний друкстворює ільш чітке зображення і дозволяє друкувати найменьші елементи цього зображення, однак такий вид друку достатньо чуттєвий до атмосферних явищ - размочується від води, вигоряє на сонці. Тому такий вид друку використовується для рекламних об'єктів в приміщенні. Зовнішній (сольвентний) широкоформатний друк має меньшу чіткість зображення, але, за рахунок екосольвентних фарб, не чуттєва до атмосферних явищ.У зв'язку з цим використовується для друку великих рекламних об'єктів (банери, борди, постери), що будуть розміщенні назовні. Широкоформатний друк в рекламі При розробці продаючого рекламного плаката потрібно враховувати безліч чинників. Не дивлячись на те, що цей вигляд рекламної продукції один з найбільш масштабних, перенавантажувати інформацією його не слід. Як і у випадку з листівками, потрібно виділити найбільш важливу і суттєву для клієнта інформацію. Потенційний покупець повинен в першу чергу побачити те, що робить цей товар або послугу корисним для нього. Інформація про знижки, акції повинна впадати в очі, зображення продукту має бути висунуто на передній план.. Вартість широкоформатного друку Успіх Принт Вартість широкоформатного друку залежить від розміру плаката, та матеріалу, з якого він виготовлений. Має значення інтерьерний це друк або друк для зовнішньої реклами. Від останнього залежить чіткість зображення: інтерьерний широкоформатний друк повинен мати чіткіше зображення, ніж плакат для зовнішньої реклами. Зв'яжіться з нашими менеджерами і вони допоможуть вибрати такий вид недорогого широкоформатного друку, який краще всього підійде для Ваших цілей.