Facebook pixel

Головна » Етикетки - виготовлення етикеток в друкарні Успіх Принт

Етикетки - виготовлення етикеток в друкарні Успіх Принт

Этикетки
Этикетки

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Сторінка: [insert_php]the_title();[/insert_php]ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

Печать этикеток в типографии Успех Принт

Для залучення уваги споживача важливим є створення ефективної упаковки, частиною якої є етикетка. Щоб замовити якісні і одночасно доступні за ціною етикетки будь-якого типу, звертайтеся в нашу друкарню повного циклу УСПІХ ПРИНТ. На фірмові етикетки наноситься різна інформація про товар, інструкції, дата випуску і кінцевого терміну реалізації, логотипи, зображення продукції. Сама ж етикетка кріпиться на консерви, пляшки, термоупаковки, а також на інші види готових виробів. В якості матеріалу для виготовлення етикеток використовується самоклеючий папір (плівка), а також етикеточний папір.

Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-яких видах паперів, накладами від 50 шт до 1 мільйону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;
Самоклеючі етикетки

Часто в маркетингу етикетки виступають в ролі самостійного рекламоносія. Щоб виділити свій товар на тлі конкурентів, зробити його впізнаваним і залучити максимальну кількість покупців слід розробити ефектний дизайн.

Після того, як був обраний дизайн-макет, слід визначитися з видом етикетки. Популярністю користуються самоклеючі вироби. Такі етикетки-наклейки зручні в застосуванні і можуть друкуватися в будь-яких формах: прямокутні, овальні, квадратні, круглі, складної форми.

Крім вибору форми етикетки ми пропонуємо різні способи друку:

  • Офсетний друк;
  • Цифровий друк;
  • Висікання;
  • Тиснення (фольгування);
  • Лакування;
  • Шовкографія;
  • Текстурування.
ВАЖЛИВО! При выборе способа изготовления (печати) этикеток необходимо учитывать материал, на который впоследствии будет клеиться готовая этикетка (картон, стекло, полиэтилен, жесть), а также условия хранения продукции. Цена на печать этикеток

При виборі способу виготовлення (друку) етикеток необхідно враховувати матеріал, на який згодом буде клеїтися готова етикетка (картон, скло, поліетилен, жерсть), а також умови зберігання продукції

Ціна друку етикеток завжди залежить від необхідності створення оригінального дизайн-макету, обсягу тиражу, обраного способу виготовлення, матеріалу, на який буде наноситися зображення і текст. Також у вартість друку етикеток включається ціна фарб і пост-друкарської обробки виробів. Але навіть при тому, що в кожному випадку вартість на друк етикеток визначається індивідуально, ціни в нашій друкарні повного циклу УСПІХ ПРИНТ задовольнять кожного клієнта!

І на закінчення: за статистикою, рівно 10 секунд потрібно покупцеві, щоб зробити свій вибір на користь того чи іншого товару. Пам'ятайте про це, коли будете продумувати дизайн етикетки для своєї продукції.