Facebook pixel

Головна » Друк сетів

Друк сетів

Друк сетів
Друк сетів

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

Друк сетів для ресторанів і кафе

Гурмани оцінюють якість страв, а естети - їх подачу. У будь-якому випадку кожен відвідувач кафе, ресторану або бару залишиться задоволений, якщо його зустрінуть в закладі смачною їжею, гарним обслуговуванням і приємною атмосферою. Але як створити ідеальну обстановку? Відповідь проста - продумати все до дрібниць, в тому числі і замовити друк сетів. Вони являють собою своєрідну підставку для посуду. Поширені формати А3, А4 і навіть А5. Поліграфічні вироби доповнюють інтер'єр і одночасно інформують відвідувачів про акції, стравах дня і т. Д. Це відмінний спосіб провести міні рекламну кампанію в закладі і привернути увагу гостей до своєї пропозиції.

Що надрукувати на сетах

Практична функція виробів - захистити стіл і скатертини від пошкоджень, додати інтер'єру затишку і стилю. Але більшою мірою грають роль інформаційного інструменту. Паперові сети для ресторанів друкують з різними дизайнами і текстовими наповненнями. Зазвичай на поверхню наносять:

  • інформацію про акції та спеціальні пропозиції. Розкажіть своїм відвідувачам через сети для кафе про знижки, які діють на даний момент. Це може бути спеціальна ціна при замовленні певних страв, знижена вартість для студентів. Сет - це перше, що відвідувач бачить, сідаючи за столик. Поки він буде чекати офіціанта, зможе вивчити інформацію і при бажанні скористатися пропозицією;
  • сезонне або спеціальне меню - часто постійні відвідувачі приходять до закладу для того, щоб поласувати улюбленою стравою. Буває, що інші варіанти вони навіть не помічають і не розглядають. Чому б не замовити друк сетів з яскравим акцентом, що у вас з'явилося весняне меню або додалося пару новинок до списку салатів? Відвідувачі це обов'язково помітять і з великою ймовірністю захочуть спробувати;
  • розмальовки - відмінний варіант для дитячих та сімейних кафе. На сеті можна надрукувати будь-які сюжети для розфарбовування, а на столики поставити олівці. Відвідувачі з дітьми обов'язково оцінять такий жест і захочуть прийти в заклад знову;
  • цікаві факти - на сетах для пабів можна розмістити цікаву інформацію про пиво або кращим закусок до пінного. Якщо паперові плейсмети створюються для ресторану, розкажіть на них відвідувачам про кращих закладах світу із зіркою Мішлен. Варіантів для ідей не злічити.
Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-якому виді паперу, накладами від 50 шт. до мільону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку кінцевої вартості дзвоніть нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;

Сети роблять як кольоровими, так і чорно-білими. Вибирайте той варіант, який буде доречний до інтер'єру і тематиці самого плейсмета.

Різновиди виробів

Обмежень в дизайні сетів немає. А ось друк плейсметов можлива на різних типах паперу:

  • газетна - тонкий папір щільністю 45 г / м2. Бюджетний варіант для одноразового сету;
  • малювання - більш щільна основа білого кольору. Вага становить 90 г / м2;
  • офсетний - має щільність 80 г / м2. На поверхню можна нанести практично будь-яке зображення зі збереженням яскравості, насиченості кольорової палітри;
  • бурий крафт - дизайнерський папір, яка підкреслить статус вашого закладу і буде виглядати дуже естетично. Щільність становить 70 г / м2.

Дуже часто власники закладів громадського харчування вважають за краще друк сетів на крафт-папері. Коштують такі поліграфічні вироби дорожче інших, але це повністю виправдано відмінною якістю готових плейсметов.

Послуги «Успех Принт»

Наша друкарня надрукує для вас паперові сети на столи, реалізувавши будь-які побажання щодо типу підстави, дизайну, тиражу продукції. Можете скористатися послугами наших дизайнерів або ж надати власний макет. Актуальна друк сетів для ресторанів, кафе та інших подібних закладів. Зробимо плейсмети будь-якого формату, конфігурації та інформаційного наповнення.

Залиште заявку на розрахунок вартості або наберіть номер для консультації з менеджером.