Facebook pixel

Головна » Єврофлаер: друк будь-якого тиражу флаєрів з доставкою по Україні

Єврофлаер: друк будь-якого тиражу флаєрів з доставкою по Україні

Єврофлаера
Єврофлаера

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

ЯК ЗАМОВИТИ?

НАТИСНІТЬ НА ЦІНУ

натисніть на вартість продукції з потрібними характеристиками і тиражем

Друк еврофлаеров в друкарні УСПІХ ПРИНТ

Потрібна партія еврофлаеров за доступною ціною - тоді радимо друкувати у нас! У друкарні повного циклу УСПЕХ ПРИНТ Ви отримаєте якісне і оперативне виготовлення флаєрів формату "євро" з розробкою дизайну макета.

На сьогодні єврофлаєрів є популярним видом листівок - це щось середнє між візиткою і плакатом. На флаєрі можна розмістити більше інформації, ніж на візитці, і можна роздавати потенційним клієнтам в руки, чого не зробиш з плакатом.Найчастіше єврофлаєрів використовуються для різних рекламних або інформаційних цілей цілей. Зазвичай розмір такого флаєра формату "євро" становить 210 х 99 мм, а друк виконується на тонкому папері з двох сторін - з барвистим оформленням акційних пропозицій та інших відомостей.

Увага ! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-яких видах паперів, тиражами від 50 шт до 1 мільйона. Способи друку: офсетні, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо Вашого дзвінка!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;
Вигідне замовлення еврофлаеров Затребуваність еврофлаеров зрозуміла. Це найбільш доступний і простий спосіб донести до величезного числа цільової аудиторії будь-яку інформацію про компанії, розпродажі, акції, події. Еврофлаера лунають на презентаціях, виставках, в клубах і оргових центрах, на перехрестях і в інших місцях в якості дешевого і масового рекламного продукту. Наша друкарня пропонує клієнтам оптимальний варіант друку флаєрів формату євро офсетним способом збірними тиражами в кількості 1000-5000 шт або цифровим способом при необхідності замовлення невеликої партії еврофлаеров (від 6 шт). Якщо вам потрібен великий тираж, наприклад, від 1 млн шт, то ціна еврофлаеров прораховується індивідуально з найбільшою знижкою на друк продукції без шкоди для якості Як зробити ефективні флаєра Найбільшою мірою ефективність єврофлаєрів залежить від дизайну листівки. Існує кілька ознак, що визначають якісний і «працює» дизайн даного різновиду рекламного засобу:
  •     Інформація повинна привертати увагу, «кидатися в очі». Для цього використовуються яскраві кольори, великий шрифт;
  • Наявність елемента вигоди: велика знижка / відсоток, унікальна пропозиція;
  •  Позитивну текст, простий і зрозумілий, який при невеликому розмірі є максимально інформативним і привабливим;
  •  Навіть компактний розмір єврофлаєрів має на увазі нанесення великоформатного тексту;
  • Еврофлаер повинен містити купон на знижку, карту проїзду або іншу інформацію, яка спричинить збереження читачем листівки для подальшого використання.
Маючи величезний досвід створення і друку ефективних еврофлаеров, наша друкарня виготовить якісну продукцію за вигідною ціною в терміни, узгоджені з вами заздалегідь. Наші поради. Еврофлаер (флаєр) це найбільш поширений варіант листівки. Ми пропонуємо оптимальний варіант друку з точки зору ціни: офсетним способом друку в збірні накладом 1000 або 5000 шт, або цифровим способом друку мінімальним тиражем від 6 шт. Якщо ж Вам потрібно надрукувати 1000000 шт або інший великий тираж - ми запропонували індивідуальні ціни. Впевнені - вони Вас приємно здивують! Додатково розробляється макет.