Facebook pixel

Головна » Друк плакатів

Друк плакатів

Друк плакатів
Плакати

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

Виготовлення плакатів в друкарні УСПІХ ПРИНТ

Яскраві, що привертають увагу цільової аудиторії плакати різного змісту завжди можна замовити в друкарні повного циклу УСПІХ ПРИНТ. Ми пропонуємо якісний друк плакатів необхідного вам формату за невисокою ціною.

Зазвичай плакати друкуються на крейдованому папері щільністю від 130 г / м2. За призначенням плакати умовно ділять на рекламні, інформаційні, іміджеві, агітаційні. На даному поліграфічному продукті зазвичай розміщується зображення, супроводжуване певним описом. Найбільш популярний формат - А2, для іміджевих плакатів рекомендуємо замовляти формат друку А0. Для збереження яскравого та первісного вигляду поліграфічної продукції застосовується ламінування або УФ-лакування.

При необхідності розробляється унікальний дизайн-макет плакату.

Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-якому виді паперу, накладами від 50 шт. до мільону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку кінцевої вартості дзвоніть нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;
Виготовлення плакатів Щоб виготовити плакат, фахівці нашої друкарні повного циклу враховують декілька чинників. Для ефективності впливу виробу на цільову аудиторію слід при створенні дизайн-макету керуватися наступними правилами:
  • Цілісність образу. Кожен елемент, який відображається на плакаті, повинен гармоніювати із загальним малюнком;
  • Прийом кольорової плями. На плакаті неодмінно має бути приділено увагу певному предмету (групі предметів);
  • Гротескність. При створенні дизайну плаката використовується прийом перебільшення;
  • Силует. Часто використання силуету додає плакатові ефектності;
  • Кадрованість. Даний прийом зазвичай застосовується в рекламних плакатах. На підібраних кадрах, які формують загальну картину, розміщується певна інформація.
  • У кожному разі наші фахівці можуть підібрати індивідуальний дизайн плакату, щоб підкреслити спрямованість вашої реклами, янкайкраще донести до цільового споживача задумане.
Ціна друку плакатів На вартість друку плакатів впливають кілька складових. Спочатку слід вибрати розмір вироби:
  • А3. Бюджетні плакати, відрізняються низькою ефективністю;
  • А2. Кращий вибір при великих, середніх накладах;
  • А1. Великі плакати;
  • А0. Даний розмір зазвичай обирається для іміджевих плакатів.
Після вибору розміру, визначення накладу, необхідно підібрати папір. Ми рекомендуємо друкувати плакати на крейдованому папері з щільністю не меньш ніж 130-170 г / м2. Крім того, якщо планується розміщувати готову поліграфічну продукцію на вулиці, необхідно передбачити захист виробу від несприятливого впливу навколишнього середовища. Для тривалого збереження плаката в первісному вигляді зазвичай використовується ламінування, покриття УФ-лаком. Замовити якісну, оперативну друк плакатів, етикеток і при цьому заощадити можна. Досить звернутися в нашу друкарню повного циклу УСПІХ ПРИНТ по телефону або зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним для Вас чином.