Facebook pixel

Головна » Друк стікерпаків

Друк стікерпаків

Друк стікерпаків
Друк стікерпаків

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

Виготовлення стікерпаков під замовлення в друкарні

Сфера зовнішньої реклами постійно розвивається. В і без того величезній кількості маркетингових інструментів завжди знайдеться місце новим, креативним підходам. Оригінальний спосіб рекламування товарів і послуг - стікерпаки. Це набір стікерів з клейкою стороною, які компактно розміщені на одному аркуші. Стікерпак друкують в розмірі А6, А5, іноді А4 і А3. Розміри і форми самих стікерів теж різноманітні. Універсальний і дієвий спосіб реклами будь-якого продукту.

Стікерпаки - різновид сувенірної продукції. Своєрідна вірусна реклама, яка не виглядає нав'язливо, дратівливо і відмінно просуває ваші товари, бренд або послуги. Оскільки можна замовити стікерпак зі своїм макетом, ви буквально втілюєте власні ідеї руками професіоналів. Виходить не просто шаблонна реклама, а унікальна і ексклюзивна.

Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-якому виді паперу, накладами від 50 шт. до мільону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку кінцевої вартості дзвоніть нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;

Як можна використовувати набори наклейок

Можливо виготовлення стікерпаків різного призначення. Найпоширеніше - реклама. Такі стікери просувають продукт, торгову марку або послуги, формують лояльне ставлення у аудиторії, підвищують впізнаваність і т. д. Друкують і декоративні наклейки. Ними прикрашають інтер'єр, декорують меблі, дзеркала та інші предмети. Інформаційні стікерпаки використовують в якості покажчиків всередині офісів, торгових об'єктів. Реально надрукувати наклейки будь-якого призначення і дизайну.

Особливо подобаються стікерпаки маленьким дітям. Вони клеять з буквально всюди, що дозволяє швидко поширити рекламу. ІТ-фахівці теж не проти приклеїти пару стікерів на корпус свого ноутбука і навіть заліпити його ними повністю. Реклама проста, приваблива і недорога. Це зручний спосіб поширення інформації про вашу пропозицію, причому з мінімальними вкладеннями.

Плюси стікерпаків

Багато хто недооцінює можливості наклейок і вважають, що така реклама виглядає дешево і здатна зашкодити іміджу компанії, бренду. Насправді наклейки відмінно допомагають у просуванні товарів. Ось тільки пару аргументів на їх користь:

  1. Вироби універсальні для розміщення. Стікери клеять на вікна, автомобілі, щоденники, телефони, ноутбуки, холодильники - де завгодно. Яскраві цікаві наклейки обов'язково привернуть увагу.
  2. На стікери наноситься лаконічна інформація. Ніхто не любить читати великі полотна. Стікери маленькі, тому на них наносять тільки ключову інформацію. Це позитивно позначається на сприйнятті аудиторії і підвищує ймовірність досягнення поставленої мети.
  3. Стікерпаки довговічні. Якісний папір і клейка основа дозволяють міцно зафіксувати стікер на поверхні і не переживати, що він полетить від одного пориву вітру.
  4. Друк стікерпаків обходиться недорого. Для виготовлення використовується міцна, але дешева самоклеюча папір. В цілому вартість багато в чому залежить від формату листа, кількості стікерів, тиражу.

Варто відзначити і оперативність рекламної кампанії з допомогою стікерпаків. Буквально за день вдасться охопити велику цільову аудиторію і знайти в ній своїх клієнтів, покупців.

«Успіх Принт»: зробимо все

Наша друкарня надрукує для вас стікерпакb на замовлення, враховуючи кожне побажання щодо формату листів, формою і розміром наклейок, тиражу. Для виготовлення можна використовувати готовий макет або звернутися до послуг дизайнерів «Успіх Принт». Щоб замовити стікерпак зі своїм дизайном, замовте прорахунок, прикріпіть макет і відправте заявку. Менеджер передзвонить вам і детально проконсультує.