Facebook pixel

Головна » Виготовлення тек, друк на теках

Виготовлення тек, друк на теках

Виготовлення тек
Виготовлення тек

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

МОЖЛИВО ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

Виготовлення тек з доставкою усією Україною

Виготовлення картонних тек необхідного формату і будь-якої тематики ви завжди можете замовити в нашій друкарні повного циклу. Пропонуючи друк тек, пакетів ми гарантуємо належну якість і оперативність виконання обумовленої роботи для кожного клієнта.Якщо ви бажаєте отримати не просто теку для зберігання документації, а ефективний рекламоносій з фірмовим логотипом, то наші професійні дизайнери розроблять унікальний макет саме для вашої компанії. В якості постпечатной обробки тек рекомендуємо замовляти додаткову ламинацию, УФ-лакування, тиснення, конгрев, висікання.

Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-якому виді паперу, накладами від 50 шт. до мільону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку кінцевої вартості дзвоніть нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;
Виготовлення тек А4 в друкарні Успіх ПринтДля бізнесу і для реклами друкарня повного циклу УСПІХ ПРИНТ пропонує виготовлення тек А4 за прийнятною ціною. При необхідності наші досвідчені фахівці допоможуть створити дизайн-проект фірмової теки відповідно до ваших побажань. Використання тек необхідно в офісі, на презентації, під час проведення рекламних заходів. І, якщо ваші фірмові теки матимуть стильний дизайн, це підвищить впізнаваність і імідж бренду. Плюсом друку тек є універсальність. При виконанні рекламних функцій даний вид поліграфічної продукції несе в собі ще й можливість використання виробу для зберігання документів, бланків, цінних паперів. Друк тек з логотипом Сьогодні теки А4 з буденного зберігача папірців перетворилися в ефективний рекламоносій. Завдяки тому, що наша друкарня оснащена сучасним обладнанням, ми пропонуємо нашим клієнтам широкі можливості виготовлення тек А4 з корпоративною символікою. Зазвичай на теки з логотипом наносять не тільки зображення і назва бренду. Найчастіше такий вид поліграфічного виробу може нести і інформацію про сферу діяльності компанії, контактні дані, перелік послуг (продукції), дані про розташування та інші відомості. Існує безліч різновидів форм тек, серед яких популярністю користуються:
 • цільнокройні;
 • З кишенею-клапаном;
 • З замковим кріпленням;
 • З кріпленням клеєм;
 • З білим клапаном;
 • З клапаном запечатаного типу.
Крім класичного формату А4 ви можете замовити виготовлення фірмових тек А3 і інших розмірів. За вашим бажанням завжди можлива розробка унікального дизайну. Ціна на виготовлення тек А4 У нашій друкарні повного циклу ціна на виготовлення тек А4 різниться, виходячи з таких факторів:
 • Кількості тек (накладу);
 • Виду друку;
 • Вихідного матеріалу;
 • Складності макету (необхідності виготовлення дизайн-макету);
 • Необхідність додаткової обробки.
В якості додаткової обробки тек А4 ми пропонуємо тиснення, конгрев, висікання, УФ-лак (повний / частковий), ламінацію. Замовити друк тек А4 за доступною ціною в друкарні повного циклу УСПІХ ПРИНТ ви можете по телефону або звернутися до нас будь-яким зручним для Вас чином.