Facebook pixel

Головна » Упаковка для китайської їжі

Упаковка для китайської їжі

Упаковка для фаст-фуда

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

Упаковка для китайської їжі (локшини) У багатьох закладах фаст-фуду зараз пропонується різноманітна їжа з багатою кухні народів Піднебесної. Тому упаковка для китайської їжі (локшини, рису) - одна з затребуваних видів продукції, яку замовляють в нашій друкарні. Головною особливістю такої упаковки є зручність її використання як для підприємства громадського харчування, так і для клієнта. Крім того, коробочки надійно закриваються, а на їх зовнішній поверхні можна замовити друк будь-яких логотипів, слоганів і іншої корисної інформації.
Переваги упаковки для китайської їжі Упаковка для китайської локшини, рису, яку пропонує наша друкарня, являє собою коробочки з картону з підвищеною міцністю, місткість яких в основному становить 450-500 мл готової продукції. Серед основних переваг такої упаковки слід зазначити:
    • Можливість виготовлення чину боксів різних розмірів і місткості;
    • Можливість вибору дизайну, забарвлення;
    • Надійність і міцність через нанесення спеціального покриття;
    • Екологічну безпеку, подтверждаемую сертифікатами;
  • Стійкість щодо високих температур.
Ті, хто вже мали досвід з розфасовкою готової китайської локшини, знають, що таке блюдо практично завжди заправляється різними соусами, пастами, маслами. Тому упаковка для китайської їжі повинна бути неодмінно жиростійкого і не розповзатися, якщо локшина гаряча. Такими характеристиками відрізняються і чину бокси, які виготовляються в Успіх Принт. Коробочки, які мають спеціальну ламіноване покриття, не тільки не пропускають жир, але і зберігають форму під термічним впливом. Важливе значення має і зовнішній вигляд упаковки - адже від його привабливості залежить і популярність закладу. Барвиста, яскрава коробка з логотипом, корисною інформацією, багато про що може розповісти клієнтові і забезпечити «впізнаваність» продавця. Зверніть увагу, що замовляючи у нас упаковку для китайської локшини, рису, ви отримуєте можливість професійного сприяння в розробці унікального і запам'ятовується дизайну. На закінчення хочеться сказати, що кожен раз, коли ми приймаємо замовлення на виготовлення чину боксів, наші фахівці піклуються про те, щоб до вас надійшла виключно надійна, безпечна і ефектна упаковка з гарантованою якістю і за приємною ціною.

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів
Схожi товари
[rev_slider analogTovar5]
Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-яких видах паперів, накладами від 50 шт до 1 мільйону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;