Facebook pixel

Головна » Упаковка для піци

Упаковка для піци

Упаковка для пиццы

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів

Якою має бути упаковка для піци Ви володієте пиццерией? Тоді ви знаєте важливе правило - щоб продукція вашого закладу доставлялася клієнтам в апетитному вигляді, в привабливій формі, ще гаряча, неодмінно знадобиться використовувати упаковку для піци. А якою вона має бути - ваша упаковка для самої смачної піци? Давайте розбиратися!
Головні особливості коробок для піци 1. Слід сказати, що коробки, призначені для перевезення піци, традиційно мають конструкцію з легким відкидним верхом (спеціальною кришкою). При цьому сама кришка відрізняється наявністю прямих або скошених кутів, а також перфорації по лінії згину. 2. Призначення упаковки полягає в тривалому утриманні тепла, забезпеченні захисту продукту від небажаного пошкодження при транспортуванні до замовника. Тому коробки виготовляються з двох-або тришарового гофрокартону і можуть витримувати тиск під час перевезення з збереженням початкового зовнішнього вигляду, а також самого доставляється страви. 3. Крім того, бокси повинні мати вентиляційні отвори, щоб через них віддалялася зайва волога, що випаровується від гарячої піци. Наша продукція неодмінно має такі особливості і повністю відповідає всім існуючим стандартам і нормам. А тепер скажіть, як ви вважаєте - упаковка для піци від вашого ресторану (фаст-фуду, магазину) повинна вигідно відрізнятися від конкурентів, бути зручною, якісною? Звичайно ж да! А ось і основні особливості такої упаковки:
  • Міцний і одночасно еко безпечний матеріал;
  • Зручність відкривання;
  • Надійна фіксація в закритому вигляді;
  • Універсальна форма;
  • Жиростійкі;
 • Друк логотипу, різної інформації.
Крім високих якісних параметрів, піццерійного коробки повинні відрізняти вас серед конкурентів привабливим дизайном. Останні тенденції показують, що виробники піци все частіше замовляють упаковку ні з багатобарвним малюнком, а з зображенням, які мають витончене і змістовне оформлення креативного характеру. Приклад тому - коричневі упаковки з малюнками чорного кольору. Будьте впевнені - при необхідності, фахівці УСПІХ ПРИНТ допоможуть вам, створивши ексклюзивний дизайн-макет в декількох варіантах з можливістю вибору оптимального рішення. Також ви переконаєтеся, що співпрацювати з нами вигідно в будь-якому випадку - адже ми є повноцінною друкарнею, з власними виробничими потужностями, налагодженими поставками найбільш якісних матеріалів і командою справжніх, досвідчених професіоналів!

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів
Схожi товари
[rev_slider analogTovar2]
Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-яких видах паперів, накладами від 50 шт до 1 мільйону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(099) 501-21-55 ;