Facebook pixel
полигон хедерапельсинпринтерУспех принт типография
сетка цветоврадугапринтерУспех принт офсетная печать
Печать на холстепечать на холстеуспех принт печать на холстепечать на холсте картины
принтеркалендарикиУспех принт типография логотипСборные тиражи
Головна » Упаковка для китайської їжі

Упаковка для китайської їжі

Упаковка для китайської їжі
Упаковка для китайської їжі
 
Упаковка для китайської їжі
Упаковка для китайської їжі
   
Упаковка для китайської їжі
Упаковка для китайської їжі
 
Упаковка для китайської їжі (локшини) У багатьох закладах фаст-фуду зараз пропонується різноманітна їжа з багатою кухні народів Піднебесної. Тому упаковка для китайської їжі (локшини, рису) - одна з затребуваних видів продукції, яку замовляють в нашій друкарні. Головною особливістю такої упаковки є зручність її використання як для підприємства громадського харчування, так і для клієнта. Крім того, коробочки надійно закриваються, а на їх зовнішній поверхні можна замовити друк будь-яких логотипів, слоганів і іншої корисної інформації.
Переваги упаковки для китайської їжі Упаковка для китайської локшини, рису, яку пропонує наша друкарня, являє собою коробочки з картону з підвищеною міцністю, місткість яких в основному становить 450-500 мл готової продукції. Серед основних переваг такої упаковки слід зазначити:
    • Можливість виготовлення чину боксів різних розмірів і місткості;
    • Можливість вибору дизайну, забарвлення;
    • Надійність і міцність через нанесення спеціального покриття;
    • Екологічну безпеку, подтверждаемую сертифікатами;
  • Стійкість щодо високих температур.
Ті, хто вже мали досвід з розфасовкою готової китайської локшини, знають, що таке блюдо практично завжди заправляється різними соусами, пастами, маслами. Тому упаковка для китайської їжі повинна бути неодмінно жиростійкого і не розповзатися, якщо локшина гаряча. Такими характеристиками відрізняються і чину бокси, які виготовляються в Успіх Принт. Коробочки, які мають спеціальну ламіноване покриття, не тільки не пропускають жир, але і зберігають форму під термічним впливом. Важливе значення має і зовнішній вигляд упаковки - адже від його привабливості залежить і популярність закладу. Барвиста, яскрава коробка з логотипом, корисною інформацією, багато про що може розповісти клієнтові і забезпечити «впізнаваність» продавця. Зверніть увагу, що замовляючи у нас упаковку для китайської локшини, рису, ви отримуєте можливість професійного сприяння в розробці унікального і запам'ятовується дизайну. На закінчення хочеться сказати, що кожен раз, коли ми приймаємо замовлення на виготовлення чину боксів, наші фахівці піклуються про те, щоб до вас надійшла виключно надійна, безпечна і ефектна упаковка з гарантованою якістю і за приємною ціною.

Щоб дізнатися вартість натисніть:

Стрінка: [insert_php]the_title();[/insert_php] ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

максимально уточніть усі деталі: розміри, накладу, кількість кольорів
Схожi товари
[rev_slider analogTovar5]
Увага! Друкарня виконує індивідуальні замовлення на будь-яких видах паперів, накладами від 50 шт до 1 мільйону. Способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний.

Для розрахунку вартості телефонуйте нашим менеджерам. Чекаємо на Ваш дзвінок!

(067) 612-50-46 ;
(061) 220-31-18 ;
(099) 501-21-55 ;